۷۰ درصد از رزرو‌ هتل‌های استان فارس پس از سیل کنسل شد

تاریخ انتشار : 1398/01/21

۷۰ درصد از رزرو‌ هتل‌های استان فارس پس از سیل کنسل شد

رئیس جامعه هتلداران استان فارس با اشاره به اینکه پس از سیل ۷۰ تا ۷۵ درصد از رزرو هتل‌های فارس کنسل شد، گفت: سیل یک حادثه بود که در چند روز تمام شد اما کنسلی هتل‌ها تا رزروهای اردیبهشت ماه ادامه دارد.

  • ۱۹ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۳

 

 

حسن سیادتان در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در شیراز، با اشاره به اینکه پیش از نوروز ضریب اشغال رزرو هتل‌های فارس تا 16 فروردین 90 درصد بود، اظهار داشت: پس از بروز سیل و حوادث تلخی که رخ داد کنسلی هتل‌ها آغاز شد.

وی با بیان اینکه 70 تا 75 درصد از رزروها حتی تا اردیبهشت ماه کنسل شده است، گفت: سیل یک حادثه بود که تمام شده در حالی که شیراز شهری است که در تمام فصل بهار جاذبه گردشگری دارد.

رئیس جامعه هتلداران استان فارس از مسافران و گردشگران درخواست کرد که سفر به شیراز آن هم در اردیبهشت ماه را از دست ندهند و از تخفیفات هتل‌ها در ایام ماه رمضان بهره‌مند شوند.

 

سیادتان با اشاره به اینکه ماه رمضان از نیمه اردیبهشت ماه آغاز می‌شود، افزود: مسافرانی که قصد سفر به شیراز را به مدت 10 روز داشته باشند می‌توانند از تخفیفات 20 تا 40 درصدی هتل‌ها برخوردار شوند.

سیادتان همچنین با اشاره به اطلاعیه جامعه هتلداران مبنی بر بازگرداندن پول مسافرانی که در روزهای سیل اقدام به کنسلی سفر و اقامت خود کرده‌اند، بیان کرد: با وجود خدماتی که هتل‌های فارس به ویژه در ساعات اولیه سیل به مسافران دادند اما برخی با بی‌انصافی هتل‌ها را متهم به بازنگردان این وجه می‌کنند که درست نیست.

وی با بیان اینکه پول کسانی که در ایام مذکور سفر خود را کنسل کردند، پرداخت شده است، عنوان کرد: جامعه هتلداران به ویژه در استان فارس رضایتمندی مردم و مسافران را مدنظر دارد و مطابق قانون این وجوه را بازگردانده و اگر مبالغی باقی مانده باشد، باز می‌گرداند.

 

همرسانی :