تندیس طلای حمایت از حقوق مصرف‌کننده بر تارک هتل بزرگ شیراز

تاریخ انتشار : 1396/12/16

http://fars.farsnews.com/Images/clock.pngتاریخ: ۲۰:۱۷ - ۱۳۹۶/۱۲/۱۵کدخبر: ۱۳۹۶۱۲۱۵۰۰۱۸۵۲

· هتل بزرگ شیراز دوباره افتخار آفرید

تندیس طلای حمایت از حقوق مصرف‌کننده بر تارک هتل بزرگ شیراز

هتل بزرگ شیراز تندیس طلایی حامیان حقوق مصرف‌کننده را دریافت کرد.

http://media.farsnews.com/Uploaded/Files/Images/1396/12/15/13961215001246_Test_PhotoH.jpg

به گزارش خبرگزاری فارس از شیراز، امشب در هفتمین جشنواره تقدیر از حقوق مصرف‌کنندگان استان فارس، هتل بزرگ شیراز موفق به دریافت تندیس طلایی این جشنواره شد.

در این مراسم که با حضور سید محمود نوابی معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت، استاندار فارس، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت فارس و جمع کثیری از تولیدکنندگان برگزار شد، از واحدهای برتر در حوزه حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان تقدیر به عمل آمد که هتل بزرگ شیراز به دلیل ارائه خدمات استاندارد و باکیفیت به میهمانان، حائز تندیس طلایی شد.

حمید جاویدان مدیر هتل بزرگ شیراز در حاشیه این مراسم در گفت‌وگو با خبرنگار فارس اظهار داشت: موفقیت‌های هتل بزرگ شیراز به دلیل وجود نیروهای ارزنده و شایسته و متخصصی است که شبانه‌روز به میهمانان خدمات ارائه می‌دهند.

وی افزود: کارکنان ما هر هفته آموزش تخصصی هتل داری می‌بینند و در این راستا به‌روزترین آموزش‌های استاندارد هتل داری دنیا را به آنان آموزش می‌دهیم.

جاویدان خاطرنشان کرد: استقبال شایسته از میهمانان و گردشگران یکی از دلایل برتری هتل شیراز به‌حساب می‌آید.

وی همچنین گفت: این موفقیت بزرگ را به هیات مدیره هتل بزرگ شیراز خانم مصور رحمانی مدیرعامل هتل شیراز و آقای دکتر محمدرضا ظهیر امامی و مهندس حمید ظهیر امامی اعضای محترم هیات مدیره تبریک عرض می‌کنم که با رهنمودهای استادانه خود موجبات این موفقیت‌ها را فراهم کردند.

مدیر هتل بزرگ شیراز با بیان اینکه هتل بزرگ شیراز باوجوداین موفقیت‌ها حرکت خود را متوقف نخواهد کرد و همچنان به سیر صعودی خود در جلب رضایت مشتریان و حمایت از حقوق مصرف‌کننده ادامه خواهد داد، تصریح کرد: این موفقیت شیرینی دو برابر برای ما داشت چراکه هم جوایز کشوری و هم جوایز استانی را کسب کردیم.

جاویدان افزود: ما چندی پیش گواهی‌نامه ملی حمایت از حقوق مصرف‌کننده را از دست وزیر صنعت و معدن و تجارت دریافت کردیم و امروز نیز جایزه تندیس طلایی را و بدون شک راه موفقیت همچنان ادامه خواهد داشت.

همرسانی :