کسب تندیس طلایی حمایت از حقوق مصرف‌کننده توسط هتل “الیزه” شیراز

تاریخ انتشار : 1396/12/17

کسب تندیس طلایی حمایت از حقوق مصرف‌کننده توسط هتل “الیزه” شیراز

19 ساعت قبل اخبار داخلی

هتل الیزه شیراز برای دومین سال پیاپی موفق به کسب تندیس طلایی حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان از سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس در رشته هتلداری شد.

به گزارش هتل‌نیوز، در این جشنواره واحدهای مختلف تولیدی و خدماتی مورد ارزیابی دقیق و فنی گروه کارشناسان سازمان صنعت، معدن و تجارت قرار می‌گیرند و در نهایت، گواهینامه و همچنین تندیس‌های برنزی، نقره‌ای و طلایی به واحدهای برتر اهدا می‌شود.

رضایت‌مندی مشتریان، وجود سیستم‌های مدون مدیریت و تضمین کیفیت، رعایت قوانین و موازین قیمت‌گذاری از مهمرین معیارهای ارزیابی واحدهای تولیدی و خدماتی برای کسب عناوین برتر است.

http://iranhotelnews.com/wp-content/uploads/2018/03/%D9%87%D8%AA%D9%84-%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%B2%D9%87-%D8%B4%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D8%B2-2.jpg

مدیر هتل “الیزه” شیراز در مصاحبه با هتل‌نیوز، اظهار داشت: ما در هتل الیزه، سه محور اصلی را جهت کسب رضایت‌مندی بالای میهمانان به عنوان فلسفه اصلی ارائه خدمات، مبنای کار خود قرار داده‌ایم. این سه محور به ترتیب عبارت است از:

1 – سرمایه انسانی باهوش، جوان و تحصیلکرده به عنوان زیرساخت اصلی امور اجرایی در سازمان

2 – استفاده از آخرین علوم دانشگاهی روز دنیا به عنوان زیرساخت دانش سازمانی

3 – استفاده از آخرین و جدیدترین تکنولوژی‌ها به عنوان ابزار اصلی در مدیریت فرایندها

علیرضا تهرانی ابراز داشت: تیم کاری هتل الیزه در تلاش است تا حتی یک میهمان نیز با ناراحتی و نارضایتی از هتل خارج نشود.

وی در ادامه در خصوص کسب تندیس طلایی جشنواره حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان، گفت: سرویس‌دهی در هتل نیاز به عشق دارد. ما در سال اول موفق به کسب گواهینامه شدیم و با پیشرفتی که داشتیم در دو سال اخیر موفق به کسب تندیس طلایی این جشنواره شده‌ایم. نکته مهم در کسب این افتخارات، حفظ و تکرار این موفقیت‌هاست می باشد که مدیون حمایت میهمانان وفادارمان و تیم سخت‌کوش هتل است.

 

 

همرسانی :