تخفیف ۱۰ درصدی هتل‌های فارس در نوروز ۹۹ ظرفیت هتل‌ها افزایش یافت

تاریخ انتشار : 1398/11/29

تخفیف ۱۰ درصدی هتل‌های فارس در نوروز ۹۹ ظرفیت هتل‌ها افزایش یافت

رئیس جامعه هتلداران استان فارس با اشاره به وجود ۱۰۲ هتل در استان فارس گفت: ظرفیت اقامتی استان فارس در زمینه هتل‌ها نسبت به سال گذشته ۵ درصد افزایش یافته است.

  • ۲۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۳ 

حسن سیادتان در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در شیراز، با اشاره به وجود 102 هتل در استان فارس اظهار داشت: ظرفیت اقامتی استان فارس در زمینه هتل‌ها نسبت به سال گذشته 5 درصد افزایش یافته و این رقم در سال آینده به 10 درصد می‌رسد. وی با بیان اینکه در حال حاضر بیش از 85 هزار تخت در هتل‌های استان وجود دارد، گفت: هتل‌ها و مراکز اقامتی در استان فارس خود را برای نوروز آماده کرده و می‌کنند و تا سقف 10 درصد نیز به مسافران تخفیف داده می‌شود. رئیس جامعه هتلداراناستان فارس با بیان اینکه در ایام نوروز هتل‌های استان در اختیار گردشگران داخلی و خارجی قرار می‌گیرد، افزود: مسافران می‌توانند از هم اکنون برای رزرو هتل اقدام کنند. 

سیادتان درباره رزورهای کنونی نیز بیان کرد: تورهای خارجی خیلی کم است و درباره گردشگران داخلی نیز هنوز نمی‌توان آمار دقیقی ارائه کرد. 

وی با اشاره به درخواست جامعه هتلداران از دولت مبنی بر تعیین سهمیه بنزین برای نوروز عنوان کرد: اگر دولت برای عید نوروز سهمیه بنزین تعیین کند سفرها بیشتر و رونق هتل‌ها نیز بیشتر می‌شود. 

رئیس جامعه هتلداران استان فارس درباره وضعیت خانه مسافرها نیز تصریح کرد: امسال کمیته‌ای در ستاد نوروزی متشکل از میراث فرهنگی، هتلداران و اماکن تشکیل شده و ساماندهی وضعیت خانه مسافرها در استان را انجام می‌دهند. 

سیادتان با اشاره به تکمیل یا بازسازی برخی از هتل‌ها در استان فارس خاطرنشان کرد: سال آینده ظرفیت هتل‌های استان 10 درصد نسبت به اکنون بیشتر باشد. 

همرسانی :